Cely oddíl FATRu se zhostil za pomoci města Dubňany pořádání 1.ročníku turnaje o pohár Sportcentra Želva. 

Soutěžilo se ve dvou kategoriích mladších žáků a elévů. Náš klub poslal do boje celkem 3 týmy. Jeden tým mladších žáků a dva týmy elévů.

Zhodnocení mladších žáků:

Náš tým dostal v prních zápasech nejsilnější možné soupeře. Očov Hodonín red a Florbal Vsetín (budoucí finalisty celého turnaje), kde jsme dostali lekci od vyspělejších týmu, zejména v přemýšlení o celkové hře. Dalším soupeřem ve skupině byl tým Tatranu Litovel, kde se naši hráči radovali po vyrovnaném zápase z první výhry na turnaji.

Další den nás čekali vyzařovací souboje o celkové umístění. Třetí místo ve skupině nám zaručilo soupeře ze slovenské Dubnice nad Váhom. V tomto zápase jsme drželi krok, avšak jsme prohráli po lépe zvládnutých protiútocích soupeře. Tato prohra nám zaručila souboj o nejlépe 5.místo s týmem Očova blue, kde jsme naplnili očekávání a soupeře jsme porazili. V posledním zápase turnaje pro náš tým jsme se setkali opět s Tatranem Litovel, po vyčerpávajícím utkání, kdy naši hráči už zejména odcházeli po fyzické stránce nám soupeř výhru z minulého dne vrátil a skončili jsme na turnaji na celkovém 6.místě.

Zhodnocení týmů elévů:

Děkujeme za návštěvu!