Rozdělení týmů na sezonu 2019/2020

Prosíme o rezervování si volných termínů dle Vašich zápasů. 

Výjimky - např. nastupování za vyšší věkovou kategorii nebo za jiný tým v dané kategorii budou domluveny individuálně s trenéry a rodiči.

Pomocí této ikonky umístěné v pravé části rozpisu získáte detailní informace o utkání 

Pokud není Vaše jméno uvedené u příslušné kategorie informujte se u trenéra s rozdělením na zápasy (příchod během sezony,  návrat po zranění atd...)

Přípravka (ročníky 2011 - XX)

Sestava - Tobiáš Ott, Jan Valkovič, Pavel Rypel, Richard Vrba, Jáchym Srnánek, Vojtěch Lorenc

utkání

29.9. - ZŠ Slavkov

12.10. - SH ZŠ Očov Hodonín

3.11. - SH Křenovice

23.11. - SC Želva Dubňany

30.11. - SH ZŠ Očov Hodonín

19.1. - SH Křenovice

8.2.. - SH Křenovice

7.3. - SC Želva Dubňany

4.4. - SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24446/zapasy

Elévové Black (ročníky 2009 - 2010)

Sestava - David Čížek, Jakub Konečný, Adam Král, Melichárek Sebastian, Rajsigl Zdeněk, Říha David, Petr Studený, Svačina Filip, Ševela Miroslav, Trávníček Bronislav, Zloch Dominik

utkání

6.10 - SH Očov Hodonín

20.10 - SC Želva Dubňany

9.11 - SC Želva Dubňany

23.11 - SH Valtice

8.12 - ZŠ Slavkov

25.1 - Sokolovna Šitbořice

1.3. - SH Křenovice

14.3. - SOU Kyjov

29.3. - SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24937/zapasy

Elévové green (ročníky 2009 - 2010)

 

Sestava - Karolína Dobiášová, Teo Honza, Stanislav Měchura, Erik Toman, Pištěk Denis, Prčík Ivo, Turek Matěj, Votrubec Matyáš, Zelinková Lucie

utkání

6.10 - SH Očov Hodonín

20.10 - SC Želva Dubňany

9.11 - SC Želva Dubňany

23.11 - SH Valtice

11.1 - Sokol Lanžhot

25.1 - Sokolovna Šitbořice

1.3. - SH Křenovice

14.3. SOU Kyjov

29.3. SH Teza Hodonín

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24443/zapasy

Mladší žáci black (ročníky 2007 - 2008)

Sestava - Jakub Výlet, Jonáš Hřiba, Pavel Paulmichl, Tomáš Lačňák, Adam Kordula, Jan Janáč, Jakub Kutálek, Vojtěch Ott, Tomeček Adam, Zlatník Adam, Michal Váňa

utkání

28.9 - SOU Kyjov

12.10 - SH Teza Hodonín

2.11. - SH Sportpoint Brno

16.11. - SOU Kyjov

30.11. - Lokomotiva Břeclav

7.12. - SC Želva Dubňany

18.1. - SH ZŠ Dolní Bojanovice

8.2. - SH TJ Pálava Mikulov

8.3. - SC Želva Dubňany

15.3. - SC Želva Dubňany

4.4. - SH Sportpoint Brno

25.4. - ZŠ Slavkov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24452/zapasy

Mladší žáci green (ročníky 2007 - 2008)

Sestava - Jakub Klíma, Tomáš Kordula, Petr Kvétoň, Tomáš Květoň, Lipka Viktor, Srnánek Matyáš, Válek Jakub + doplnění o elévy

utkání

28.9 - SH ZŠ Dambořice

12.10 - SH TJ Pálava Mikulov

3.11. - SH Teza Hodonín

24.11. - SC Želva Dubňany

1.12. - SC Želva Dubňany

14.12. - SH Kuřim

18.1. - SH ZŠ Dolní Bojanovice

8.2. - Sokol Lanžhot

8.3. - SH Tuřany

15.3. - SC Želva Dubňany

5.4. - SH Teza Hodonín

25.4. - ZŠ Slavkov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24444/zapasy

Starší žáci (ročníky 2005 - 2006)

 

Sestava - Filip Konečný, Vilém Rybníkář, Michael Labuda, Robin Vavřík, Adam Pekař, Jiří Horák, Ondřej Lorenc, Lukáš Vavřík, Jakub Svoboda, Veronika Straková, Jakub Kratochvíla

utkání

5.10. - SC Želva Dubňany

19.10. - SH Bánov

10.11. - SH Spartak Hluk

23.11. - SOU Kyjov

7.12. - SH ZŠ Dolní Bojanovice

25.1. - SC NAPARIA Hranice na Moravě

9.2. - SH Spartak Hluk

14.3. - SC Želva Dubňany

28.3. - SOU Kyjov

Odkaz na zápasy: https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/24448/zapasy

 

Děkujeme za návštěvu!