Rozpis zápasů

Pozn. v základní hrací skupině čistý čas poslední 2 minuty každé poloviny, v PLAY-OFF čistý čas celý zápas

výhra - 3 body, remíza - 1 bod

Skupina A - mladší žáci

Očov Hodonín blue

Dragons Kyjov

Fbc Florbal Trenčín

Victory Stars Dubnica nad Váhom

Skupina B - mladší žáci

Očov Hodonín red

FATR Dubňany

Fbc Tatran Litovel

Florbal Vsetín

Skupina C - elévové

FATR Dubňany black

FATR Dubňany green

Očov Hodonín blue

Očov Hodonín red

Florbal Vsetín

Pozn. první místo ve skupině elévu zajišťuje postup do finále turnaje

Hřiště 1 - Sobota 14.9.

9:00 Zahájení turnaje

10:00 Očov Hodonín blue - Dragons Kyjov - mladší žáci

10:30 FATR Dubňany black - Očov Hodonín red - elévové

11:30 Fbc Florbal Trenčín - Victory Stars Dubnica nad Váhom - mladší žáci

12:00 Florbal Vsetín - Očov Hodonín blue - elévové

12:30 Očov Hodonín blue - Fbc Florbal Trenčín - mladší žáci

13:00 Dragons Kyjov - Victory Stars Dubnica nad Váhom - mladší žáci

13:30 FATR Dubňany green - Očov Hodonín red - elévové

14:00 Očov Hodonín blue - Victory Stars Dubnica nad Váhom - mladší žáci

14:30 Očov Hodonín blue - FATR Dubňany black - elévové

15:00 Dragons Kyjov - Fbc Florbal Trenčín - mladší žáci

15:30 FATR Dubňany green - Florbal Vsetín - elévové

Hřiště 2 - Sobota 14.9.

9:00 Zahájení turnaje

10:00 Očov Hodonín red - FATR Dubňany - mladší žáci

10:30 FATR Dubňany green - Očov Hodonín blue - elévové

11:30 Florbal Vsetín - Fbc Tatran Litovel - mladší žáci

12:00 FATR Dubňany green - FATR Dubňany black - elévové

12:30 Očov Hodonín red - Fbc Tatran Litovel - mladší žáci

13:00 FATR Dubňany - Florbal Vsetín - mladší žáci

13:30 FATR Dubňany black - Florbal Vsetín - elévové

14:00 Očov Hodonín red - Florbal Vsetín - mladší žáci

14:30 Očov Hodonín red - Florbal Vsetín - elévové

15:00 FATR Dubňany - Fbc Tatran Litovel - mladší žáci

15:30 Očov Hodonín red - Očov Hodonín blue - elévové

Hřiště 1 - Neděle 15.9. - PLAY OFF

9:00 Victory Stars Dubnica nad Váhom - FATR Dubňany

9:35 Očov Hodonín red - FATR Dubňany green (elévové)

10:10 Fbc florbal Trenčín - Fbc Tatran Litovel 

10:45 Semifinále o 5.místo mladší žáci (Prohraní ze zápasu A1-B4 a B2-A3) - Zápas 2

11:20 Semifinále o 1.místo mladší žáci (Vyhraní ze zápasu B2-A3 a A1-B4) - Zápas 1

11:55 Semifinále elévové (Vyhraní ze zápasu C2-C5 a C3-C4)

12:30 o 5.místo mladší žáci (vyhraní ze Zápasu 1)

13:05 o 3.místo mladší žáci (Prohraní ze Zápasu 2)

13:40 Finále elévové (Florbal Vsetín - vyhraní ze zápasu o 3.místo)

14:15 Finále mladší žáci

Vyhlášení

Hřiště 2 - Neděle 15.9 - PLAY OFF

9:00 Florbal Vsetín - Dragons Kyjov

9:35 FATR Dubňany black - Očov Hodonín blue (elévové)

10:10 Očov Hodonín red - Očov Hodonín blue

10:45 Semifinále o 5.místo mladší žáci (Prohraní ze zápasu B1-A4 a A2-B3) - Zápas 1

11:20 Semifinále o 1.místo mladší žáci (Vyhraní ze zápasu (Vyhraní ze zápasu B1-A4 a A2-B3) - Zápas 2

11:55 o 7.místo mladší žáci ( Prohraní ze Zápasu 1)

12:30 o 3.místo elévové (Vyhraní ze zápasu semifinále elévu)

Děkujeme za návštěvu!