Výsledky

Skupina A - mladší žáci

Očov Hodonín blue - 0b (4.místo)

Dragons Kyjov - 3b (3.místo)

Fbc Florbal Trenčín - 9b (1.místo)

Victory Stars Dubnica nad Váhom - 6b (2.místo) 

Očov Hodonín blue - Dragons Kyjov (2:11)

Fbc Florbal Trenčín - Victory Stars Dubnica nad Váhom (6:3)

Očov Hodonín blue - Fbc Florbal Trenčín (0:10)

Dragons Kyjov - Victory Stars Dubnica nad Váhom (4:5) 

Očov Hodonín blue - Victory Stars Dubnica nad Váhom (2:7)

Dragons Kyjov - Fbc Florbal Trenčín (0:5)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina B - mladší žáci

Očov Hodonín red - 9b (1.místo)

FATR Dubňany - 3b (3.místo)

Fbc Tatran Litovel - 0b (4.místo)

Florbal Vsetín - 6b (2.místo)

Očov Hodonín red - FATR Dubňany (11:0) 

Florbal Vsetín - Fbc Tatran Litovel (6:1)

Očov Hodonín red - Fbc Tatran Litovel (12:2) 

FATR Dubňany - Florbal Vsetín (2:11)

Očov Hodonín red - Florbal Vsetín (1:0)

FATR Dubňany - Fbc Tatran Litovel (6:3)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina C - elévové

FATR Dubňany black - 6b (3.místo)

FATR Dubňany green - 0b (5.místo)

Očov Hodonín blue - 3b (4.místo)

Očov Hodonín red - 9b (2.místo)

Florbal Vsetín - 12b (1.místo - postup do finále)

FATR Dubňany black - Očov Hodonín red (3:8)

FATR Dubňany green - Očov Hodonín blue (1:5)

Florbal Vsetín - Očov Hodonín blue (13:2)

FATR Dubňany green - FATR Dubňany black (5:7)

FATR Dubňany green - Očov Hodonín red (0:9)

FATR Dubňany black - Florbal Vsetín (1:11)

Očov Hodonín blue - FATR Dubňany black (1:4) 

Očov Hodonín red - Florbal Vsetín (0:7)

FATR Dubňany green - Florbal Vsetín (1:10)

Očov Hodonín red - Očov Hodonín blue (13:4)

Hřiště 1 - Neděle 15.9. - PLAY OFF

9:00 A2 - B3 (Victory stars Dubnica nad váhom - FATR Dubňany)

9:35 C2 - C5 (Očov Hodonín red - FATR Dubňany green)

10:10 A1 - B4 (Fbc Florbal Trenčín - Fbc Tatran Litovel)

10:45 Semifinále o 5.místo mladší žáci (FATR Dubňany - Očov Hodonín blue 8:3)

11:20 Semifinále o 1.místo mladší žáci 

11:55 Semifinále elévové (Očov Hodonín red - FATR Dubňany black 7:5)

12:30 o 5.místo mladší žáci (Fbc Tatran Litovel - FATR Dubňany)

13:05 o 3.místo mladší žáci (Fbc Florbal Trenčín - Victory Stars Dubnica nad Váhom)

13:40 Finále elévové (Očov Hodonín red - Florbal Vsetín)

14:15 Finále mladší žáci (Očov Hodonín red - Florbal Vsetín 6:5 sn.)

Hřiště 2 - Neděle 15.9 - PLAY OFF

9:00 B2 - A3 (Florbal Vsetín - Dragons Kyjov)

9:35 C3 - C4 (Fatr Dubňany black - Očov Hodonín blue)

10:10 B1 - A4 (Očov Hodonín red - Očov Hodonín blue)

10:45 Semifinále o 5.místo mladší žáci

11:20 Semifinále o 1.místo mladší žáci 

11:55 o 7.místo mladší žáci (Očov Hodonín blue - Dragons Kyjov)

12:30 o 4.místo elévové (Očov Hodonín blue - FATR Dubňany green 5:3)

Celkové umístění

Kategorie mladší žáci:

1. místo Očov Hodonín red

2.místo Florbal Vsetín

3.místo Fbc Florbal Trenčín

4.místo Victory Stars Dubnica nad Váhom

5.místo Fbc Tatran Litovel

6.místo FATR Dubňany

7.místo Očov Hodonín blue

8.místo Dragons Kyjov

Kategorie elévové:

1.místo Očov Hodonín red

2.místo Florbal Vsetín

3.místo FATR Dubňany black

4.místo Očov Hodonín blue

5.místo FATR Dubňany green

Děkujeme za návštěvu!